Snelfunderen lanceert constructiesysteem FIRST BASE voor zonneparken
Snelfunderen heeft het nieuwe constructiesysteem FIRST BASE voor grondgebonden zonneparken geïntroduceerd. Het systeem garandeert volgens het bedrijf in combinatie met schroeffundamenten de kortste montagetijd.
Snelfunderen is de laatste jaren uitgegroeid tot een van de grootste leveranciers van schroeffundamenten in de Benelux en heeft zich gespecialiseerd op het gebied van grondgebonden zonneparken gefundeerd op schroeffundamenten.
Elk bodemtype
Sinds de introductie van FIRST BASE realiseerde Snelfunderen al verschillende projecten met een totaalvermogen van 3 megawattpiek.
De snelle montagetijd wordt gerealiseerd door prefabricage op locatie en het innovatieve schuifsysteem. De zonnepanelen worden bij de plaatsing direct van aarding voorzien via fast-fix clips. De schroeffundamenten zijn geschikt voor elk bodemtype. De producten worden door Snelfunderen geleverd met 25 jaar garantie.
Voor meer informatie over FIRST BASE en schroeffundamenten van Snelfunderen, kunnen bezoekers langskomen bij de stand van het bedrijf op de vakbeurs Solar Solutions. Op 17, 18 en 19 maart 2020 is Snelfunderen te vinden op stand T5. Professionele bezoekers kunnen gratis toegangskaarten bestellen via de website van Solar Solutions International door gebruik te maken van de actiecode ‘SOLARMAG’.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















