© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
27 januari 2020

Startschot voor bouw zonnepark Belvédère: Volta Solar plaatst 40.000 zonnepanelen

Volta Solar is gestart met de bouw van zonnepark Belvédère. Het startschot werd gegeven door vertegenwoordigers van de gemeente Maastricht, de Universiteit Maastricht en Bodemzorg.

Op de voormalige vuilstort van ruim 9 hectare worden 40.000 zonnepanelen geplaatst die de Universiteit Maastricht voor 30 procent van lokaal opgewekte zonnestroom gaan voorzien.

Aanbestedingsprocedure
Bodemzorg Limburg is verantwoordelijk voor het beheren en beheersen van afgewerkte stortplaatsen in de provincie Limburg en organiseerde de afgelopen periode een aanbestedingsprocedure voor de komst van het zonnepark.

Volta Solar werd daarbij geselecteerd als leverancier voor de bouw en het onderhoud van Zonnepark Belvédère. De voormalige stortplaats in Maastricht beschikt over een vlak plateau van circa 10 hectare.

Inmiddels is Volta Solar volop bezig met het plaatsen van de PEG-onderconstructie. Na een paar dagen werk is al 25 procent van de PEG-staven geplaatst. Binnen enkele maanden zal het zonnepark worden opgeleverd.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.