© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
12 februari 2019

KiesZon rondt plaatsing 14.000 zonnepanelen CBRE Global Investors af

KiesZon heeft de plaatsing van 14.000 zonnepanelen op een distributiecentrum in Nieuwegein afgerond. Het pv-systeem is gerealiseerd in opdracht van de internationale vastgoedinvesteerder CBRE Global Investors.

De zonnepanelen produceren jaarlijks circa 3,5 miljoen kilowattuur zonnestroom, wat gelijkstaat aan het stroomverbruik van ruim 1.000 huishoudens per jaar. CBRE Global Investors investeert wereldwijd in commercieel vastgoed. Het verbeteren van energie-efficiëntie, het verminderen van CO2-uitstoot en het tegengaan van klimaatverandering zijn speerpunten in de beleggingsstrategie van de organisatie.

KiesZon, 100 procent dochter van duurzame-energieleverancier Greenchoice, startte in oktober vorig jaar met de uitvoering van het zonnedak in Nieuwegein nadat engineers van KiesZon het zonnestroomsysteem tot in detail uitgetekend hadden.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.