Woningcorporatie Sint-Joseph plaatst 5.000e zonnepaneel
Sint-Joseph heeft het 5.000e zonnepaneel op het dak van een eengezinswoning van de woningcorporatie geplaatst. Dit betekent gemiddeld meer dan 1 zonnepaneel per woning.
‘We zijn voortdurend bezig met het duurzamer en energiezuiniger maken van woningen. Zonnepanelen en isolatie zorgen namelijk voor betere woningen met een lagere energierekening’, aldus de woningcorporatie. ‘Het tempo waarin we deze werkzaamheden gaan uitvoeren, gaan we versnellen. Tot 2020 isoleren we 600 extra woningen. Voor iedereen geldt dat de woning nu optimaal geïsoleerd wordt met energiebesparende maatregelen. Denk daarbij aan het isoleren van het dak, de gevel en de vloer. Bewoners besparen door al deze maatregelen straks fors op hun energierekening. Ook kunnen huurders dus kiezen voor zonnepanelen op het dak.’
De woningcorporatie die actief is in de gemeente Boxtel telt ruim 4.000 huurwoningen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














