20 miljoen dollar van International Solar Alliance voor zonne-energie in 49 dorpen Suriname
Suriname heeft van de International Solar Alliance te horen gekregen dat het land 20 miljoen dollar krijgt voor een zonne-energieprojecten in 49 dorpen in het land.
Eerder dit jaar traden zowel Nederland als Suriname toe tot de International Solar Alliance.
Bij een bezoek van de president van India, Ram Nath Kovind, deelde deze mede dat Suriname van de alliantie een financiering van 20 miljoen dollar ontvangt voor het opzetten van het solar project.
Bekijk een video van de toespraak van Kovind hieronder.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














