Ecorus start met bouw zonnepark De Vaandel in Heerhugowaard
Ecorus is gestart met de installatie van zonnepark De Vaandel in de gemeente Heerhugowaard. Ruim 35.000 panelen zullen worden geplaatst op het beoogde bedrijventerrein.
De zonnepanelen kennen een totaal vermogen van meer dan 9,6 megawattpiek. Als het zonnepark gereed is kan er stroom worden opgewekt voor circa 3.000 huishoudens. Het zonnepark is het vijfde zonnepark dat in 2 jaar door Ecorus wordt gebouwd.
Ecorus meldde in 2017 al het zonnepark te gaan bouwen na dat destijds met succes SDE+-subsidie aangevraagd werd.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















