logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
24 april 2018

Miss Nightingale van lichtontwerpster Annet van Egmond gelanceerd door Wereld Natuur Fonds

Lichtdesigner Annet van Egmond heeft tijdens Earth Hour het Wereld Natuur Fonds een nieuwe led-lamp op zonne-energie laten onthullen: Miss Nightingale.

Elk jaar wordt door het Wereld Natuur Fonds (WNF) Earth Hour georganiseerd. Plaats van handeling in Nederland was dit jaar de Erasmusbrug in Rotterdam. WNF-ambassadeur en astronaut André Kuipers drukte op de rode knop waardoor de markante brug een uur donker werd.

Lichtdesigner Annet van Egmond had speciaal voor deze gelegenheid een product ontworpen dat aansluit op de boodschap die Earth Hour wil uitdragen. Met haar Miss Nigthingale-product, een lamp die gevoed wordt door zonne-energie en gemaakt is van gerecycled plastic, vraagt ook zij aandacht voor de zorg die de mens zou moeten hebben voor de toekomst van de aarde.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten