Solarpark Galecop in Nieuwegein met 8.200 zonnepanelen opgeleverd
New Solar heeft Solarpark Galecop opgeleverd. De laatste periode werden er dagelijks 840 zonnepanelen geplaatst en doordat ook Stedin de netaansluiting afgerond heeft is het park inmiddels operationeel.
NewSolar maakte vorig jaar bekend er samen met E-lekstroom in geslaagd te zijn om een sluitende business case te maken voor het zonnepark nabij de woonwijk Galecop in Nieuwegein waarmee er jaarlijks zo’n 2 miljoen kilowattuur geproduceerd wordt. 1.200 van de aangelegde zonnepanelen worden voor een postcoderoosproject gebruikt waarbij omwonenden zonnestroom afnemen van het park.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















