Europese subsidieregeling SOLAR-ERA.NET Cofund 2017 open
Speciaal voor zonne-energiegerelateerde innovatieprojecten is er ook in 2017 weer een Europese subsidieregeling: SOLAR-ERA.NET Cofund. Er is 1,5 miljoen euro beschikbaar.
De eerste deadline van deze regeling is wel snel: 20 februari 2017, 17.00 uur CET. Op die datum moeten geïnteresseerde projectconsortia een zogenaamd pre-proposal indienen.
Dit jaar is de financiering van het Nederlandse gedeelte van SOLAR-ERA.NET Cofund-projecten anders dan voorheen. Omdat de Europese Commissie dit jaar voor een gedeelte aan het beschikbare subsidiebudget bijdraagt, wordt in 2017 de afhandeling van de subsidieaanvragen niet meer in de Urban Energy tender afgehandeld, maar wordt de rangschikking van de SOLAR-ERA.NET Cofund-regeling ook in Nederland een-op-een gevolgd. Hierdoor hoeft er dit jaar dus niet ook nog eens een subsidieaanvraag ingediend te worden in de Urban Energy tender. Indiening bij SOLAR-ERA.NET Cofund is dit jaar voldoende. Het totale budget voor Nederlandse deelnemers in de SOLAR-ERA.NET Cofund-tender 2017 is naar verwachting 1,5 miljoen euro.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















