Zonnefietspad Krommenie met 20 meter uitgebreid
Het zonnefietspad SolaRoad in het Noord-Hollandse Krommenie is met 20 meter verlengd. De toegevoegde elementen zijn een verbeterde versie. geplaatst. De verlenging is onderdeel van de driejarige pilot.
De SolaRoad in Noord-Holland werd in 2014 geopend door minister Kamp. Afgelopen najaar kreeg de SolaRoad in Nederland nog een nieuwe coating voor betere bescherming van het zonnefietspad SolaRoad. Bovendien werd afgelopen zomer duidelijk dat er ook gekeken wordt om SolaRoad toe te passen op de De Nieuwe Afsluitdijk.
De uitbreiding die nu uitgevoerd is bestaat uit nieuwe elementen op basis van verbeterde technologie, het resultaat van 2 jaar onderzoek en ontwikkeling. Zo zitten er zonnepanelen in die beter toegerust zijn op het gebruik in een wegdek. De panelen hebben bijvoorbeeld geen glazen toplaag meer. Enkele elementen zijn met dunne filmzonnecellen uitgerust.
Op korte termijn komt bovendien de SolaRoad kit beschikbaar, een set van 4 elementen ter lengte van 10 meter met elektrische installatie, die wegbeheerders kunnen aanschaffen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














