Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Yingli meldde afgelopen week al een schuld van 260 miljoen dollar niet op tijd te kunnen betalen, pogingen om nieuwe investeerders aan te trekken en activiteiten te verkopen ten spijt. Yingli maakt al sinds 2011 verlies. Bloomberg meldde twee weken geleden dat Yingli op het randje van de afgrond verkeert en in de komende weken zo maar eens failliet zou kunnen gaan.
Over de lening die nu niet terugbetaald is, wordt door Yingli nog wel altijd onderhandeld met de schuldeiser. Hierbij worden 3 scenario's onderzocht:
De juni 2026-editie van Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de NEN1010:2020 die in de wet vastgelegd wordt, zonnepanelen op huurwoningen en de druk op het Vlaamse stroomnet.