
Afgelopen zomer werd bekend dat het ADO Den Haag-stadion na 2 jaar de lang verwachte 2.900 zonnepanelen zou krijgen.
ADO Den Haag zal de circa 600.000 kilowattuur groene stroom afnemen die de installatie op jaarbasis opwekt. Dit is ongeveer 50 procent van het jaarlijkse stroomverbruik van de voetbalclub.
KYOCERA heeft de zonnepanelen geproduceerd en geleverd en maakt hiermee haar entree op de Nederlandse markt voor zonne-energie. Eneco investeerde in de ontwikkeling, realisatie en het beheer van de installatie. Het is tot nu toe haar grootste zonne-project in eigen beheer. De gemeente Den Haag stelde het dak van het stadion beschikbaar.
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.