© JinkoSolar
21 juli 2026

JinkoSolar doorbreekt grens met zonnepaneel van 700 wattpiek

JinkoSolar heeft op Intersolar Europe zijn 20-jarig jubileum gevierd met de onthulling van de Tiger Neo 5.0. Het vermogen van de zonnepaneelserie stijgt van 670 naar 700 wattpiek bij een rendement van 25,91 procent.

Tijdens Europa’s grootste vakbeurs voor de zonne-energie- en energieopslagsector toonde JinkoSolar zijn nieuwste geïntegreerde portfolio voor zonne-energie en energieopslag.

25,91 procent rendement
Bij de zonnepanelen maakt het nieuwe vlaggenschip Tiger Neo 5.0 zijn debuut, waarbij de achterliggende n-type TOPCon-technologie het vermogen en rendement volgens de fabrikant naar nieuwe niveaus tilt. Bij hetzelfde formaat zonnepaneel stijgt het vermogen van 670 naar 700 wattpiek, bereikt het zonnepaneelrendement een niveau van 25,91 procent en overschrijdt de vermogensdichtheid het niveau van 259 watt per vierkante meter, waarmee TOPCon het tijdperk van 700-plus wattpiek ingaat.

De Tiger Neo 5.0 heeft een nieuwe zonnecelarchitectuur die de wet van Moore voor kristallijn silicium nog eens 10 jaar moet verlengen. In Europa, waar JinkoSolar leidend is qua leveringsvolumes, is de Tiger Neo 3.0 een van de best verkopende zonnepaneelmodellen op de markt geworden, dankzij zijn uitstekende prestaties bij weinig licht en zijn schaduwtolerantie.

Bekijk hier in de Solar & Storage Magazine Productzoeker waar de zonnepanelen van JinkoSolar in de Benelux te verkrijgen zijn.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.