logo
© ESTG
© ESTG
15 juni 2026

Nieuwe generatie Growatt APX thuisbatterij per direct beschikbaar bij ESTG

Groothandel ESTG levert per direct de nieuwe generatie van de Growatt APX-thuisbatterij. De vernieuwde serie is beschikbaar in een beperkte eerste oplage en vraagt bij montage een stuk minder bekabeling.

Het belangrijkste verschil ten opzichte van de voorgaande generatie zit in de fysieke installatie. Door een herontwerp van het systeem zijn er bij de montage beduidend minder kabels nodig om de batterijmodules onderling en met de omvormer, het apparaat dat zonnestroom omzet naar bruikbare wisselstroom, te verbinden.

Snellere montage, minder fouten
Dat verkort de installatietijd op locatie en vermindert tegelijk de kans op aansluitfouten. Het modulaire karakter van het energieopslagsysteem blijft daarbij intact: installaties zijn ook na oplevering eenvoudig uit te breiden met extra batterijmodules.

De Growatt APX maakt gebruik van parallelleschakeling op moduleniveau. Dat houdt in dat elke batterijmodule afzonderlijk wordt aangestuurd en geoptimaliseerd, zonder dat oudere modules de prestaties van nieuw toegevoegde exemplaren negatief beïnvloeden. Hierdoor treedt er geen capaciteitsverlies op wanneer modules met verschillende laadstatussen of leeftijden in dezelfde installatie worden gecombineerd. Ingebouwde actieve beveiliging op meerdere niveaus zorgt voor een hoge mate van veiligheid in woninginstallaties.

Compleet systeem
Groothandel ESTG levert de nieuwe Growatt APX als compleet systeem, inclusief de benodigde regelmodules en montagematerialen. Omdat de eerste internationale levering beperkt is en specifiek is vrijgegeven voor early adopters, installateurs die als eersten met de nieuwste technologie willen werken, adviseert de groothandel om tijdig de actuele voorraadstatus te controleren.

Bestellen kan vanaf nu via het online platform van ESTG.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten