Cleantec Trade voegt 280 wattpiek zonnepaneel Eging Solar toe aan assortiment
Cleantec Trade heeft het 280 wattpiek zonnepaneel van Eging Solar toegevoegd aan haar assortiment. De zogenaamde ‘Premium All Black’-‐zonnepanelen worden permanent op voorraad gehouden in Rotterdam.
'Eging is de eerste Chinese producent die er in slaagt om een stabiele productie en bevoorrading te waarborgen van 280 wattpiek zonnepanelen Mono Full Black', aldus Wouter Vermeersch van Cleantec Trade. 'Deze nieuwe generatie zwarte zonnepanelen halen geavanceerde vermogens tot 295 wattpiek. Doordat deze zonnepanelen om en nabij 10 procent meer rendement halen dan traditionele Full Black zonnepanelen, besparen installateurs ongeveer 8 procent op de systeemkosten.'
Eging is beursgenoteerd in Shanghai en heeft een productiecapaciteit van 1 gigawatt.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















