logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
16 september 2015

704 zonnepanelen voetbalclub VVS'46 online

De 704 zonnepanelen die voetbalclub VVS'46 heeft laten plaatsen door G van Diepen Dakdekkersbedrijf BV zijn deze week officieel aan het elektriciteitsnet gekoppeld.

Vorig jaar kondigde de club aan 450 zonnepanelen te willen laten plaatsen. Doordat er ook vier warmtebronnen bij de club zijn aangelegd behoort VVS'46 tot de eerste voetbalclubs van Nederland die energieneutraal opereren.

Het unieke aan het complex is dat het grotendeels door de leden van VVS’46 zelf gebouwd is. Door middel van 6 bodembronnen, warmtecollectoren en de 702 zonnepanelen die nu op het dak van de Oranjehal zijn geplaatst, wordt er zoveel energie opgewekt dat VVS'46 energieneutraal is en zelfs terug levert aan het net. Daarnaast is het dak van de Oranjehal vervangen en is nu asbestvrij.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten