Solar Industry Register
De volgende bedrijven hebben zich laten opnemen in het Solar Industry Register, meld uw bedrijf ook aan!
300 tot 400 scholen in Noordelijke provincies moeten zonnepanelen krijgen

300 tot 400 scholen in Noordelijke provincies moeten zonnepanelen krijgen

Wat deze zomer begon met pv-panelen voor drie basisschool in Ferwerderadeel, moet leiden tot 300 à 400 scholen in Friesland, Drenthe en Groningen die zon-pv krijgen. Een initiatief van Friesland Zon en Ekwadraat.

De Friese school dat mee aan het gezamenlijke initiatief van Friesland Zon en Ekwadraat. Friesland Zon ging afgelopen maart van start. Friesland Zon, een samenwerking van Trineco en Fûns Skjinne Fryske Enerzjy (FSFE), maakt het voor gebouweigenaren mogelijk om zonder investering vooraf, toch gebruik te maken van zonnepanelen.

Zo ook de Friese school in Hallum. Zij doet mee aan het project om energie te besparen in combinatie met een lesprogramma voor de leerlingen over duurzame energie en techniek. De zonnepanelen worden niet gekocht maar geleast tegen een maandelijkse vergoeding.

Friesland Zon en Ekwadraat hebben de ambitie om op deze wijze de komende jaren 300 tot 400 scholen in het noorden van het land van zonnepanelen te voorzien.

Nu in Solar Magazine

September 2019

Coolback wil de wereld veroveren met rendementsverhogende achterwand zonnepanelen Nieuwe BENG-eisen per 1 juli 2020 van kracht: ‘De tijd van schaampaneeltjes is definitief voorbij’ SDE++ biedt kansen voor zonnewarmte: subsidie...
Vacatures
Zon & Zo zoekt:

Voorman zonnepaneleninstallaties

De vraag naar zonne-energie neemt alleen maar toe, niet alleen bij particulieren maar ook bij bedrijven en nieuwbouw. Wij zoeken iemand om ons team te versterken voor het plaatsen van zonnepaneleninstallaties. Ben je een techneut geïnteresseerd...
Fulltime (40 uur) - Van Hennaertweg 13, 2952 CA Alblasserdam
Zon & Zo zoekt:

Werkvoorbereider E

Zonne-energie is 'in' en dat is bij ons ook goed te merken! Meer opdrachten, meer klanten, meer zonnepanelen... Daarom willen we ons team graag uitbreiden met een ervaren werkvoorbereider, die de schakel is tussen commercie en uitvoering....
Fulltime (40 uur) - Van Hennaertweg 13, 2952CA Alblasserdam
Meld mij aan voor de nieuwsbrief van Solar Magazine!
Meld u aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!