© KAM Kracht
4 februari 2025

Petersen Arbozorg & Veiligheid wijzigt naam in KAM Kracht en introduceert inspecties

Petersen Arbozorg & Veiligheid wijzigt zijn naam in KAM Kracht. Bovendien introduceert het bedrijf met KEUR Kracht een nieuwe dienst waarbij keuringen en inspecties van arbeidsmiddelen aangeboden worden.

‘De naam Petersen Arbozorg & Veiligheid verdwijnt, maar onze dienstverlening, toewijding en enthousiasme blijft’, vertelt directeur Edwin Petersen.

Keuringen en inspecties
KAM Kracht helpt bedrijven onder meer bij kwaliteits-, veiligheids-, arbozorg- en milieumanagementsystemen, het uitvoeren van risicoanalyses, het geven van veiligheidstrainingen en -masterclasses én ondersteuning in projecten.

‘Naast KAM Kracht introduceren we met trots KEUR Kracht’, vervolgt Petersen. ‘Met deze nieuwe dienst bieden wij uitgebreide keuringen en inspecties van arbeidsmiddelen aan, zoals elektrische gereedschappen, ladders, rolsteigers, randbeveiliging en persoonlijke valbeveiliging.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.