‘Deze overname stelt ons in staat om onze expertise en productportfolio en werkgebied verder uit te breiden, zodat we nog betere en completere oplossingen kunnen bieden voor een groenere toekomst’, aldus Petec Solar.
Garanties
Voor de klanten van EasyDura – de installateur van zonnepanelen realiseerde de voorbije jaren meer dan 12.000 pv-installaties – benadrukt het bedrijf dat bestaande onderhoudscontracten en overdraagbare productgarantiebepalingen overgenomen worden.
‘We hechten veel waarde aan klanttevredenheid en betrouwbaarheid’, aldus Petec Solar. ‘Daarom zullen we ervoor zorgen dat de overgang voor alle betrokkenen soepel verloopt. Alle klanten worden individueel op de hoogte gebracht en onze teams staan klaar om hen bij elke stap te ondersteunen.’