Balans inkoopacties LTO Nederland: bijna 56.500 zonnepanelen verkocht
Het LTO-project ‘Vraagbundeling Zonnepanelen’ nadert de grens 56.500 panelen. Maandelijks melden zich bij LTO Energie volgens de organisatie enkele tientallen ondernemers, die interesse hebben in panelen.
Johan Schuitemaker van LTO Energie: 'De belangstelling houdt aan. Als dit zo doorgaat, komen we dit jaar in de buurt van 60.000 panelen, dat is gelijk aan tien hectare.' Het valt hem op dat de verkoop van grote installaties in de lift zit. 'Laatst hebben we een project afgerond van bijna 600 panelen. Deze ondernemers maken gebruik van een SDE+-subsidie voor grootverbruikers. Via LTO Energie zijn intussen bijna 150 grotere installaties aangelegd.'Naast de SDE+-subsidie zien we ook dat agrariërs gebruikmaken van de stimuleringsregeling ‘asbest eraf, zonnepanelen erop’. Deze regeling sluit in de meeste provincies op 1 september 2015.'
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















