logo
© Faizal Yahya | Dreamstime.com
© Faizal Yahya | Dreamstime.com
30 september 2024

Persoonlijk | Nieuwe directeuren IBC SOLAR, Sunrock, en Stedin

In de rubriek Persoonlijk! bericht de redactie over personeelswisselingen in de (zonne-)energiesector. Ditmaal onder meer aandacht voor IBC Solar Benelux, Stedin en Sunrock.

IBC SOLAR Benelux | John Willems versterkt per 1 oktober het team van IBC Solar Benelux als algemeen directeur. Willems brengt ruime ervaring en energie met zich mee en kijkt uit naar de verdere ontwikkeling van IBC SOLAR Benelux als een gevestigde speler in de markt. Voorheen was hij werkzaam bij onder meer Aiko Benelux, BayWa Benelux en Krannich Nederland.

‘Na een kort avontuur bij een fabrikant ben ik blij om deze mooie uitdaging aan te gaan bij een toonaangevende leverancier van totaaloplossingen in IBC SOLAR’, aldus Willems. ‘Mijn ambitie is om van IBC SOLAR Benelux, net zoals IBC SOLAR in Duitsland, een leidende distributeur in de Benelux te maken. Persoonlijk contact en het centraal stellen van de klant zullen de speerpunten voor 2025 zijn. Kan niet bestaat niet.’

Stedin | Marike Bonhof treedt per direct toe als nieuw lid van de raad van commissarissen (rvc) van Stedin Groep voor een periode van 4 jaar. Dit hebben de aandeelhouders van het netwerkbedrijf besloten tijdens de algemene aandeelhoudersvergadering. Bonhof gaat deze functie vervullen naast haar baan als bestuurder bij woningcorporatie Ymere en een commissariaat bij de Nationale Hypotheek Garantie. Arco Groothedde is herbenoemd als commissaris voor een periode van 4 jaar. Groothedde is bestuurder bij woningcorporatie Eigen Haard en commissaris bij DSW.

Sunrock | Roger Knubben vervangt Johannes Duijzer als algemeen directeur van Sunrock, die terugtreedt als algemeen directeur nadat hij 12 jaar geleden het bedrijf mede oprichtte. Knubben is afkomstig van het Havenbedrijf Rotterdam, waar hij de Taskforce Nieuwe Energie heeft opgezet en geleid, die oplossingen zocht voor knelpunten in de netverzadiging. Daarvoor was hij Managing Director van Future Energy Home (Essent/E.ON) en algemeen directeur van verschillende technische dienstverleners, waaronder Imtech Benelux. Knubben: ‘Ik ben verheugd om bij Sunrock aan de slag te gaan als chief executive officer op zo’n cruciaal keerpunt in de ontwikkeling van het bedrijf, nu we ernaar streven onze leidende positie te consolideren en onze positieve impact op de maatschappij en het milieu verder te vergroten.’

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten