
In de begroting van het ministerie van Klimaat en Groene Groei is te lezen dat komend kalenderjaar daarmee iets minder subsidie beschikbaar is dan in 2024. Dit kalenderjaar is er namelijk een subsidiepot van 600 miljoen euro.
Klimaatfonds
Oorspronkelijk legde de Rijksoverheid in 2019 in het Klimaatakkoord vast dat via de Investeringssubsidie duurzame energie en energiebesparing (ISDE) jaarlijks 100 miljoen euro subsidie beschikbaar zou zijn. Dat budget werd echter al snel verhoogd en uiteindelijk werd via het Klimaatfonds zelfs ruim 1,7 miljoen euro extra uitgetrokken voor de periode 2023-2030.
In de begroting voor 2025 geeft het ministerie van Klimaat en Groene Groei ook door te gaan met het Nationaal Isolatieprogramma. Het doel van dat programma is het isoleren van 2,5 miljoen woningen in 2030 met de nadruk op de 1,5 miljoen slecht geïsoleerde woningen met energielabel E, F en G.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.