logo
© Vindo Solar
© Vindo Solar
9 september 2024

Vindo Solar haalt miljoenen euro’s op voor Europese groei

Het Nederlandse familiebedrijf VindoSolar heeft miljoenen euro’s kapitaal opgehaald voor Europese groei. Het bedrijf heeft de tweede tranche van financiering via het platform ZonnepanelenDelen nagenoeg afgerond.

Vindo haalde in een eerste tranche via ZonnepanelenDelen 1,3 miljoen euro aan obligaties op. De tweede tranche van minimaal 2,5 miljoen euro en maximaal 3,5 miljoen euro staat inmiddels op nagenoeg 2,5 miljoen euro.

Amazon en BMW
Particuliere investeerders hebben de mogelijkheid om te investeren in gezekerde senior obligaties met 8 procent rente en een looptijd van 3 jaar. ‘Met een zeer goed gevulde pijplijn aan nieuwe zonne-energieprojecten en energieopslagprojecten kunnen we niet wachten om verder te groeien’, stelt eigenaar en directeur Mindaugas Jarusevicius van Vindo Solar. ‘Deze financiering is hiervoor belangrijk.’

Obligatiehouders krijgen zekerheden door een combinatie van in onderpand gegeven zonneparken en verpanding van de aandelen op de bedrijven die onder de uitgevende instelling vallen. Vindo Solar is sinds 2016 actief in de zonne-energiesector en heeft inmiddels meer dan 80 projecten in diverse Europese landen gerealiseerd met een totale capaciteit van 300 megawattpiek. De focus ligt op engineering, levering, installatie en onderhoud van grootschalige zonne-energiesystemen. Het bedrijf werkt voor organisaties zoals Amazon, Vattenfall, Obton en BMW. Vindo Solar heeft momenteel een pijplijn van 56 megawattpiek aan zonne-energieprojecten in ontwikkeling.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten