© ProfiNRG
16 juli 2024

EcoVadis geeft ProfiNRG bronzen medaille voor duurzaamheidsprestaties

EcoVadis heeft het Nederlandse zonne-energiebedrijf een bronzen medaille toegekend in de 2024-beoordeling voor maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO).

EcoVadis is als wereldwijd ratingplatform gespecialiseerd in het beoordelen van de prestaties van bedrijven op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur (ESG). Het platform is gebaseerd op standaarden voor maatschappelijk verantwoord ondernemen, waaronder het Global Reporting Initiative (GRI) en ISO 26000-standaarden.

21 criteria
EcoVadis beoordeelt bedrijven op basis van 21 criteria die zijn onderverdeeld in 4 themagebieden: milieu, arbeid en mensenrechten, ethiek en duurzame inkoop. ProfiNRG scoorde hoog in verschillende categorieën, wat volgens algemeen directeur Cees van de Werken aantoont dat het bedrijf niet alleen hoogwaardige energieoplossingen biedt, maar ook actief bijdraagt aan een duurzamere wereld. ‘Het verkrijgen van de bronzen medaille van EcoVadis is een belangrijke mijlpaal en deze erkenning bevestigt onze toewijding aan duurzaamheid. Het motiveert ons om onze inspanningen voort te zetten en verder uit te breiden. We zijn trots op ons team en onze partners die deze prestatie mogelijk hebben gemaakt.’

ProfiNRG heeft zich in de afgelopen jaren gericht op het verbeteren van zijn milieu-impact door nieuwe technologieën en duurzame processen te implementeren. Het bedrijf heeft tal van projecten voltooid die niet alleen de energie-efficiëntie verhogen, maar ook de CO2-uitstoot verminderen en het gebruik van hernieuwbare-energiebronnen bevorderen.

‘De EcoVadis-beoordeling stelt ons in staat om beter samen te werken met klanten en partners die duurzaamheid hoog in het vaandel hebben staan’, vervolgt Van de Werken. ‘We geloven dat samenwerking de sleutel is tot een duurzamere toekomst. Deze bronzen medaille versterkt onze positie als betrouwbare partner voor bedrijven die op zoek zijn naar duurzame energieoplossingen.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.