logo
© Enstall
© Enstall
20 juni 2024

Enstall voegt CPX en PanelClaw samen en creëert wereldwijde leverancier montageystemen

Enstall voegt CPX samen met PanelClaw. CPX wordt omgedoopt tot PanelClaw Europe en door de samenvoeging met het Amerikaanse PanelClaw-team ontstaat een wereldwijde leverancier van montagesystemen voor zonnepanelen.

De 2 organisaties zullen ervaringen, producten, digitale oplossingen en een innovatieroadmap delen met de nadruk op het ondersteunen van commercial & industrial (c&i)-klanten in de Verenigde Staten, Europa en uiteindelijk wereldwijd.

15 jaar
‘Met de noodzaak om de toepassing van duurzame zonne-energie te versnellen, is deze stap een belangrijke mijlpaal in onze reis’, vertelt Stijn Vos, chief executive officer van Enstall. ‘Door meer dan 15 jaar ervaring, uitgebreide expertise en middelen te bundelen, streven we ernaar om nog betere oplossingen te bieden aan alle stakeholders in de snelgroeiende, mondiale c&i pv-sector.’

Het succes en de reputatie van PanelClaw in de Amerikaanse markt zijn volgens Vos gebaseerd op ‘diepgaande kennis van de markt’ en jarenlange ervaring met het omgaan met de complexiteit van projecten en grote portfolio’s in de c&i-markt. ‘Het afgelopen jaar is PanelClaw begonnen met het opbouwen van vergelijkbare vaardigheden op de Europese markt. Nu met deze samenvoeging tot één PanelClaw is het team nog beter gepositioneerd om te voldoen aan de uiteenlopende eisen van verzekeraars, investeerders, technische adviesbureaus, gebouweigenaren, zonne-energieontwikkelaars, epc-bedrijven en installateurs.’

Servicen
Met het combineren van de krachten van PanelClaw en CPX streeft Enstall ernaar een leidende rol te spelen in het servicen van de wereldwijde pv-industrie.

‘Een wereldwijde dekking, gecombineerd met lokale kennis, brengt ons bedrijf op één lijn met dat van grote projectontwikkelaars en internationale vastgoedentiteiten, die steeds meer en grootschaliger pv-oplossingen toepassen’, vult Costa Nicolaou aan, chief executive officer van PanelClaw US. ‘We zijn erg blij en trots om het merk PanelClaw uit te breiden naar Europa en samen te werken met klanten in Noord-Amerika en Europa om onze belofte op het gebied van partnerschap, onze trackrecord op het gebied van betrouwbaarheid en service waar te maken.’

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten