Vlamingen stelen in Nederland voor 1,2 miljoen euro zonnepanelen
De politie van de Vlaamse provincie Limburg heeft 4 verdachten gearresteerd die in Nederland voor bijna 1,2 miljoen euro aan zonnepanelen hebben gestolen en deze illegaal in Vlaanderen probeerden te verkopen.
De arrestaties vonden begin mei al plaats, maar zijn nu pas bekendgemaakt door de Federale Gerechtelijke Politie Limburg. De zonnepanelen werden gestolen in Oosterhout en in de buurt van Schiphol.
Huiszoekingen
De verdachten probeerden de zonnepanelen – met een waarde van 1.174.000 euro – volgens de politie in Gingelom, Lummen en Pelt te verkopen op de zwarte markt.
De 7 door de politie uitgevoerde huiszoekingen – waarbij ook een zelfgemaakt wapen werd gevonden – vonden plaats in Hasselt, Tongeren en Vilvoorde. De onderzoeksrechter heeft besloten één persoon van 54 jaar uit Hasselt aan te houden. De andere 3 verdachten kwamen uit Hasselt, Tongeren en Vilvoorde.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














