Conduct en DEHN kondigen nieuwe samenwerking aan
Conduct Technical Solutions en DEHN Nederland kondigen een samenwerking aan op het gebied van bliksembeveiliging bij zonnepaneelinstallaties en overspanningsbeveiliging; geïntegreerd in de PVbox-serie.
Met de inzet van DEHN’s AC- en DC-overspanningsbeveiligingen (SPD’s) stelt Conduct kwalitatieve eigenschappen toe te voegen – zoals de op vonkbrug gebaseerde DEHNcombo type 1+2 SPD – voor toepassing in de PVbox.
10 jaar
Op basis van deze technologie onderstreept Conduct de kwaliteit van de inmiddels 10 jaar op de markt zijnde PVbox. Door de samenwerking met DEHN is een kenniscoöperatie tot stand gebracht. Hier kunnen engineers vraagstukken neerleggen met betrekking tot een bliksembeveiligingsinstallatie en/of een SPD-systeem; binnen de pv-installatie tot in de AC-hoofdverdeelinrichting.
Conduct en DEHN introduceren de samenwerking tijdens Solar Solutions Amsterdam waar op stand D12 de vernieuwde PVboxen – voorzien van DEHN SPD’s – te zien zijn. Bestel hier gratis toegangskaarten voor de vakbeurs Solar Solutions met de actiecode ‘SOLARMAG’.
|
Conduct presenteert PVshelter Fire Protection Plate Op de vakbeurs Solar Solutions Amsterdam presenteert Conduct zijn nieuwste product: de PVshelter Fire Protection Plate. Deze hoogwaardige brandwerende plaat voor de PVshelter is vervaardigd uit duurzaam calciumsilicaat en ontworpen om temperaturen tot 1.050 graden Celsius te weerstaan. De brandwerende plaat biedt bescherming tegen hitte en gloeiende deeltjes die vrijkomen in het geval een omvormer in brand staat. De PVshelter Fire Protection Plate is geschikt voor elk daktype en compatibel met alle PVshelters van Conduct. Door de goede kwaliteit van zowel de brandwerende plaat als de waterbestendige hoes is hij niet alleen bestand tegen UV-straling, maar vormt ook vocht geen bedreiging voor de levensduur van de PVshelter Fire Protection Plate. |
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














