© Astronergy
26 februari 2024

Astronergy presenteert ASTRO N7 met 66 zonnecellen en 615 wattpiek vermogen

De Chinese fabrikant Astronergy heeft de nieuwste versie van zijn n-type TOPCon-zonnepanelen gepresenteerd. De ASTRO N7 met 66 zonnecellen heeft een vermogen van meer dan 615 wattpiek.

Afgelopen november onthulde Astronergy de uitbreiding van zijn ASTRO N7-productreeks. Door gebruik te maken van de zelf ontwikkelde TOPCon 3.0-celtechnologie en geavanceerde super-multiple busbar (smbb)-technologie hebben de een gemiddelde cel-efficiëntie van meer dan 25,7 procent.

Rechthoekige wafers
Verder maken ze gebruik van n-type rechthoekige siliciumwafers van 210 millimeter breed, wat de efficiëntie van de pv-modules verbetert en tegelijkertijd de kosten drukt.

Met gestandaardiseerde zonnepaneelformaten en lagere balance of system (bos)-kosten voor zonne-energieprojecten op utiliteitsschaal, kennen de ASTRO N7 66-producten een efficiëntie van meer dan 22,8 procent. De zonnepanelen zijn verder uitgerust met glas dat een hoge lichtdoorlatendheid kent en lichtgeleidende folies bevat. De zonnepanelen worden geleverd met 30 jaar garantie en een minimale degradatie.

Bekijk hier in de Solar Magazine Productzoeker waar de zonnepanelen van Astronergy te koop zijn in de Benelux.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.