RECOM kondigt nieuwe, hogere vermogens aan voor LYNX zonnepaneel
RECOM Technologies kondigt nieuwe vermogens aan voor de zonnepaneelserie LYNX die gebruikmaakt van TOPCon-zonneceltechnologie. Het bedrijf heeft de Lynx 430 wattpiek en 710 wattpiek onthuld.
De 2 n-type zonnepanelen hebben een efficiëntie van respectievelijk 22,02 en 22,86 procent. Door het gebruik van TOPCon-technologie worden volgens de fabrikant hoge prestaties en lage degradatie van het zonnepaneel gegarandeerd, waardoor de resultaten en de opbrengst in de tijd aanzienlijk verbeteren.
30 jaar garantie
De Lynx-zonnepanelen zijn verkrijgbaar in monofacial, bifacial single glass en bifacial double glass en worden geleverd met 30 jaar productgarantie en met een lineaire vermogensafgiftegarantie van 30 jaar.
Het eindvermogen na 30 jaar wordt gegarandeerd met 87,4 procent van het nominale uitgangsvermogen. De Lynx-serie is bedoeld voor grootschalige, kleine en middelgrote commerciële en industriële (c&i) toepassingen en voor het particuliere marktsegment.
Certificering
De zonnepaneelserie is volledig gecertificeerd volgens de normen IEC61215 en IEC61730. De Lynx- serie is ook gecertificeerd met fabrieksmatige kwaliteitstesten ISO 9001:2005 en ISO 14001:2015 en conformiteit met CE, PV CYCLE, brandveiligheid klasse C volgens UL790-certificering.
RECOM meldt dat snelle leveringen mogelijk zijn en productbeschikbaarheid wordt gegarandeerd in Europese magazijnen.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














