Indutecc gaat thuisbatterijen van GivEnergy Europe verkopen
Indutecc / Schuurman Groep heeft een overeenkomst gesloten met GivEnergy om het volledig productgamma van de fabrikant te gaan verkopen, van commerciële batterijen tot thuisbatterijen.
De verkoop van commerciële producten zal bij Indutecc liggen en de verkoop van thuisbatterijen bij Schuurman Groep, die meerdere vestigingen in Nederland heeft.
Zonnepanelen en laadpalen
Indutecc is het onderdeel van de Schuurman Groep dat zich focust op duurzame energieoplossingen, zoals zonnepanelen en laadpalen voor elektrische auto’s.
GivEnergy biedt een volledig productprogramma, inclusief omvormers, accessoires en batterijen. De batterijen zijn gemaakt van lithium-ijzerfosfaat, dit betekent dat ze geen nikkel of kobalt bevatten. Hierdoor zijn de batterijen veilig en duurzaam en gaan ze volgens de fabrikant langer mee dan nikkel/kobalt-alternatieven. Ook ontwikkelt de batterijenmaker de software van de producten zelf.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















