
In de winkel aan de Bakkerstraat in Utrecht zijn vrijwel alle producten verkrijgbaar die op de Nederlandse en Belgische markt aangeboden worden.
Uit te breiden
Naast producten uit de powerstations EcoFlow DELTA en EcoFlow RIVER Series kun je ook kennismaken met de Smart producten en de afgelopen zomer geïntroduceerde thuisbatterijen EcoFlow PowerOcean en EcoFlow PowerOcean DC Fit.
De EcoFlow PowerOcean DC Fit is een retrofit thuisbatterij die snel is te installeren op een bestaande zonnepaneelinstallatie en eenvoudig is uit te breiden naar een grotere capaciteit.
Samenwerking
‘Deze pop-upstore is een belangrijke stap voor EcoFlow in de Benelux’, vertelt Richard de Borst, director of Benelux EcoFlow. ‘Hiermee kunnen we onze gebruikers overtuigen van de kwaliteit van onze producten en ze op deze manier helpen met de juiste keuze te maken voor een draagbare of thuisbatterij.’
‘De producten van EcoFlow maken een belangrijk deel uit van ons assortiment en daarom zijn we ontzettend blij met de samenwerking binnen de Pop-up Store in Utrecht’, aldus Luuk van de Ruit, eigenaar van Prepshop.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.