
De zonnepanelen van taylor hebben een vermogen van 405 wattpiek per stuk.
Gemaximaliseerd
De cell string optimizer-technologie maakt binnen een zonnepaneel optimalisatie en monitoring per individuele string zonnecellen mogelijk. Op deze manier wordt de opbrengst van het zonnepaneel gemaximaliseerd.
‘We zijn blij dat we deze unieke Nederlandse technologie nu ook voor onze klanten beschikbaar hebben’, stelt Remon Hansté, algemeen directeur van HADEC. ‘We hebben de afgelopen periode een aantal merken toegevoegd aan het assortiment en taylor past hier goed bij.’
Langer in gesprek
Mitchel Kouwijzer, Head of Sales bij taylor, besluit: ‘HADEC is een groothandel in Nederland waar wij al langer mee in gesprek waren en we zijn dan ook erg blij dat we gezamenlijk nog meer installateurs in Nederland kunnen bereiken.’
De maart 2026-editie van Solar & Storage Magazine is verschenen. Het tijdschrift bevat artikelen over de vakbeurs Solar Solutions Amsterdam, stekkerbatterijen, zonnepaneelbeleid bij woningcorporaties en onderhoud van zonnepanelen.