logo
© KOSTAL
© KOSTAL
1 september 2023

KOSTAL onthult nieuwe omvormer voor zonnepanelen PIKO CI 100

KOSTAL presenteert de nieuwe omvormer PIKO CI 100; een aanvulling op de bestaande serie commerciële omvormers PIKO CI. De omvormer kan al besteld worden en wordt vanaf begin volgend jaar geleverd.

De PIKO CI-serie werd geïntroduceerd in 2020. De vraag naar hoge vermogensklassen waren voor KOSTAL reden om de serie uit te breiden met een omvormer die 100 kilowatt vermogen heeft.

Vlamboogdetectie
De PIKO CI 100 heeft vlamboogdetectie met automatische gebeurtenismeldingen voor de grootst mogelijke veiligheid. Daarnaast is hij voorzien van overspanningsbeveiliging van type 2 aan de AC- en DC-zijde. En met de Smart AC Switch koppelt de omvormer zichzelf indien nodig los van het stroomnet.

Net als zijn kleinere broers kan de CI 100-omvormer in gebruik worden genomen met de PIKO CI-app. Door de groepenschakeling biedt hij flexibiliteit bij het uitbreiden van grotere pv-systemen. Dankzij de robuuste IP66-gecertificeerde behuizing kan de PIKO CI 100 zowel binnen als op buitengevels en in open ruimtes worden gebruikt.

Bestaande modellen
De PIKO CI kan ideaal worden gebruikt in combinatie met compatibele batterijen. Dit betekent dat de opgewekte zonne-energie ook op een later tijdstip kan worden gebruikt. In combinatie met de PLENTICORE BI kan de gebruiker kiezen uit batterijen van bekende fabrikanten.

De PIKO CI 100 is een aanvulling op de al bestaande omvormermodellen PIKO CI 30, 50 en 60. Via groepenschakeling kunnen ze op elke gewenste manier met elkaar worden verbonden.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten