© HECO-Schrauben
24 juli 2023

HECO-Schrauben lanceert nieuwe schroef voor zonnepanelen op geïsoleerde daken

HECO-Schrauben lanceert de nieuwe schroef HECO-TOPIX-plus T Solar. Deze schroef is door de fabrikant speciaal ontwikkeld voor de montage van zonnepanelen met dakhaken op daken die geïsoleerd zijn.

HECO-Schrauben stelt installateurs per direct met een aantal speciale schroeven te ondersteunen bij de bevestiging van isolatiematerieel en zonnepanelen op daken.

HECO-TOPIX-plus Therm
Met behulp van de online HECO-calculatiesoftware krijgen bouwbedrijven advies over de meest efficiënte bevestigingsoplossingen voor isolatiemateriaal. De dikte van het isolatiemateriaal – dat de laatste jaren steeds dikker wordt – heeft invloed op de verwerking daarvan en het gebruik van bevestigingsmiddelen.

Voor het aanbrengen van zowel zachte als harde isolatiematerialen is de HECO-TOPIX-plus Therm ontwikkeld. Voor zacht isolatiemateriaal zijn de modellen met een schroefdraad onder de kop geschikt, omdat zij de druk- en trekkrachten beter opvangen. Om ook zeer dik isolatiemateriaal te verwerken, is de HECO-TOPIX-plus Therm leverbaar met lengtes tot 60 centimeter. Voor de bevestiging van hardere isolatiematerialen zijn deeldraadschroeven met een verzonken kop geschikter. Bij een hoge belasting kan eventueel ook een tellerkopschroef gebruikt worden.

Zonnepanelen
Voor de montage van zonnepanelen op daken heeft HECO de speciale HECO-TOPIX-plus T Solar ontwikkeld. Met deze schroef kunnen de haken voor de bevestiging van zonnepanelen op geïsoleerde daken gemonteerd worden. Alle HECO-schroeven hebben een ETA-toelating voor de specifieke toepassing.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.