JA Solar onthult n-type zonnepanelen DeepBlue 4.0 Pro
JA Solar heeft op de Chinese zonne-energievakbeurs SNEC het nieuwe n-type zonnepaneel DeepBlue 4.0 Pro gepresenteerd. Het zonnepaneel heeft een vermogen van 630 wattpiek en kent een efficiëntie van 22,5 procent.
De zonnepanelen zijn uitgerust met zonnecellen gebaseerd op een nieuw formaat rechthoekige n-type siliciumwafers van 182 bij 199 millimeter.
3 typen
Er komen 3 typen zonnepanelen beschikbaar: 1 zonnepaneel voor de residentiële markt met 54 zonnecellen en 2 zonnepanelen met 66 en 72 zonnecellen voor commerciële en utiliteitsschaalprojecten.
Gecombineerd met hoogrendement n-type passiveringscontact bereikt de zonneceltechnologie Bycium+ een nullastspanning van 725 millivolt. In massaproductie bedraagt het rendement van de zonnecellen volgens JA Solar 25,3 procent.
De DeepBlue 4.0 Pro-zonnepanelen maken gebruik van SMBB-interconnectietechnologie en inkapselingstechnologie met een hoge dichtheid. Hierdoor bedraagt het vermogen van het zonnepaneel met 72 zonnecellen 630 wattpiek en een efficiëntie van 22,5 procent.
4 gangbare lengtes
In tegenstelling tot andere rechthoekige siliciumwafermaten, stelt JA Solar met de rechthoekige siliciumwafers van 182 bij 199 millimeter een zonnepaneelbreedte van 1.134 millimeter aan te kunnen houden en tegelijkertijd te kunnen voldoen aan 4 gangbare zonnepaneellengtes 1.762, 2.333, 2.384 en 2.465 millimeter.
Daarmee voldoet de DeepBlue 4.0 Pro aan de eisen van verschillende toepassingen, zoals residentiële daken, commerciële en industriële daken en zonneparken.
Deel dit bericht