REC start productie van nieuwe TwinPeak 5 zonnepanelen
REC Group is gestart met de productie van de zonnepaneelserie TwinPeak 5. De nieuwe zonnepanelen zijn in 2 varianten beschikbaar, waaronder een volledige zwarte uitvoering.
De nieuwe producten werden deze maand voor het eerst aan de Europese klanten voorgesteld op het evenement Key Energy in Italië.
410 wattpiek
In 2014 introduceerde REC zijn gepatenteerde split cell- en junction box-technologie en zette daarmee een nieuwe standaard. De lancering van de vijfde TwinPeak-generatie is de derde productintroductie van REC in het huidige kalenderjaar.
De TwinPeak 5-serie kent een vermogen tot 410 wattpiek en is verkrijgbaar in varianten met zowel witte als zwarte backsheets en beschikt over 120 gehalveerde p-type monokristallijne siliciumzonnecellen met multibusbarverbindingen. Dankzij het 30 millimeter dunne frame en de supportbars aan de achterzijde is het zonnepaneel bestand tegen zware belastingen tot 7000 pascal.
25 jaar garantie
Net als andere REC-producten komt het nieuwe zonnepaneel in aanmerking voor de verlengde REC ProTrust-garantie; inclusief tot 25 jaar garantie op het product, de prestaties en het geleverde werk voor systemen die door REC Certified Solar Professional-installateurs zijn geplaatst.
De productie van de REC TwinPeak 5 vindt plaats in Singapore. De eerste leveringen in Azië-Pacific zijn voorzien in december 2022 en in Europa in januari 2023.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















