
Via de collectieve inkoopacties van Eigen Huis zijn inmiddels bij bijna 80.000 consumenten ruim 850.000 zonnepanelen geïnstalleerd.
10.000 deelnemers
SolarNRG, Sungevity, Greenchoice (KiesZon), 365Zon, Solar Concept en Zon Slim die de nieuwste veiling hebben gewonnen, gaan ruim 10.000 deelnemers uit heel Nederland zonnepanelen aanbieden.
Eigen Huis en iChoosr benadrukken dat de deelnemende bedrijven aan de Collectieve Inkoop Zonnepanelen zijn gecontroleerd op hun ervaring, bedrijfsvoering en financiële stabiliteit. Deelnemers van de inkoopactie ontvangen nu van een van de 6 leveranciers een aanbod voor een compleet zonnepanelensysteem inclusief materiaal, installatie, garanties en monitoring.
Najaar
De inschrijving is wegens de grote belangstelling inmiddels gesloten. Komend najaar vindt een nieuwe inkoopactie plaats.
Geïnteresseerden kunnen zich doorlopend inschrijven om op de hoogte gehouden te worden van een nieuwe actie voor een persoonlijk aanbod voor hun woning. Installateurs die geïnteresseerd zijn om deel te nemen als leverancier kunnen zich melden bij iChoosr.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.