© Reuters
30 mei 2022

Raket slaat in op zonnepark in Oekraïne (video)

Een zonnepark in de regio Charkov in Oekraïne is zaterdag geraakt door wat mogelijk een Russische raket is. Dat melden lokale media op basis van informatie van de eigenaar van de zonneweide.

Er zijn geen slachtoffers gevallen bij de raketinslag en de elektriciteitslevering door het zonnepark zou alweer hersteld zijn.

Beschietingen
Lokale media hebben de afgelopen dagen melding gemaakt van beschietingen in deze regio door het Russische leger. De Generale Staf van de Oekraïense strijdkrachten stelt dat diverse gemeenschappen en de infrastructuur in de buurt van Charkov zijn getroffen.

Persbureau Reuters heeft onderstaande videoreportage gemaakt van het incident bij het zonnepark.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.