
KBC biedt speciaal voor de groepsaankoop een aantrekkelijke groene energielening.
Geschikt
Vlamingen die interesse hebben in een thuisbatterij, kunnen dit tijdens de inschrijving aanduiden. Als men beslist om zonnepanelen aan te kopen dan komt de leverancier persoonlijk bij hen langs om te kijken of het dak geschikt is voor zonnepanelen. Hij adviseert de deelnemer op dat moment graag over een thuisbatterij.
Ook deelnemers aan de groepsaankoop kunnen daarbij gebruikmaken van de premie van de Vlaamse overheid. De hoogte van de subsidie bedraagt 300 euro per kilowattuur tot maximaal 2.550 euro.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.