Modernista levert led voor klimaatbestendige herinrichting in Klapwijk
De gemeente Pijnacker-Nootdorp werkt voor Klapwijk aan klimaatbestendigheid. Voor de industriegebieden levert Modernista het Essenze led-armatuur van de Spaanse fabrikant Setga.
Voor de herinrichting van de wijk wordt de Sky Park van de Deense fabrikant Focus Lighting toegepast. Dit armatuur is volgens het bedrijf stijlvol en toegankelijk en zorgt zowel overdag als ’s avonds voor een aangename sfeer in de wijk. Door de indirecte lichtbron kent het armatuur geen verblinding en heeft het een hoog lichtcomfort.
Rioolvervanging
In november 2020 is gestart met de rioolvervanging en plaatselijke ophoging in Klapwijk. Zo ontstaat er een woonomgeving die is ingericht en voorbereid op een klimaat met meer en heviger regenbuien en lange droge perioden. Met het aanpakken van de riolering is er meteen de kans om de openbare ruimte opnieuw in te richten, zowel boven- als ondergronds. Een goed moment om alvast in te spelen op ontwikkelingen in de nabije toekomst.
Nobralux heeft het lichtontwerp voor de eerste fase van dit project gemaakt en Pilkes zal zorgdragen voor de vakkundige installatie van de armaturen.
Vervolgfasen
De vervolgfasen zijn momenteel in voorbereiding en het ligt in de lijn der verwachting dat de komende jaren de Sky Park steeds vaker zal (ver)schijnen in Klapwijk.
Voor de industriegebieden van de gemeente Pijnacker-Nootdorp levert Modernista het Essenze-armatuur van de Spaanse fabrikant Setga.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














