© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
19 april 2021

Elestor stelt nieuwe chief operating officer aan voor opschalen productie waterstofbroomstroombatterij

Elestor stelt Hylke van Bennekom aan als chief operating officer. Daarmee stelt Elestor goed gepositioneerd te zijn om de productie van zijn waterstofbroomstroombatterij op te schalen en te automatiseren.

Van Bennekom zal ook toetreden als investeerder via een management buy-in.

Versnellen
‘De eerste 5 jaar van ons bedrijf stonden in het teken van fundamenteel onderzoek en engineering’, stelt Wiebrand Kout, chief technology officer van Elestor. ‘Daarna hebben we uitgebreide tests en veldpilots gedaan om onze oplossing te valideren en aan te passen. Nu zijn we verheugd om de technologie en onze impact op te schalen.’

‘Door de introductie van een chief operating officer kunnen we de overgang van de huidige inhouse stack-assemblage naar een volledig geautomatiseerde productiefaciliteit versnellen en de supplychain-strategie bepalen’, stelt chief executive officer Guido Dalessi. ‘Schaalvergroting en automatisering dragen beide bij aan het verlagen van de systeemkosten en het verder verlagen van de opslagkosten.’

Van Bennekom: ‘Ik ben heel blij dat ik na mijn operationele ervaringen in de halfgeleider- en solar industrie bij Elestor ben gekomen om een nog directere impact te hebben op de energietransitie. Ik kijk ernaar uit om deel uit te maken van wat nu onze gezamenlijke reis is om duurzame en kosteneffectieve oplossingen voor energieopslag binnen handbereik te brengen.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.