© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
6 april 2021

Skoon Energy gaat samenwerken met Portable Electric

Het Rotterdamse bedrijf Skoon Energy gaat een strategische samenwerking aan met het Canadese bedrijf Portable Electric. Skoon Energy gaat de elektrische generatoren van het bedrijf in Europa vermarkten.

Portable Electric, gevestigd in Vancouver, is fabrikant van de VOLTstack e-Generator: een schoon alternatief voor traditionele gas- en dieselgeneratoren. Het bedrijf heeft zijn mobiele generatoren die werken op schone energie de afgelopen jaren onder meer ingezet bij filmopnamen in Hollywood. Het bedrijf heeft onlangs de nieuwste versie onthuld van zijn krachtigste elektrische generator tot nu toe: de VOLTstack 20k.

Neuron OS-platform
Als onderdeel van het partnerschap kunnen leveranciers en huurders van Sloons mobiele batterijen in Europa de VOLTstack e-generatoren van Portable Electric rechtstreeks kopen, huren of verkopen via het online- marktplaatsplatform van Skoon Energy.

Bovendien wordt het Neuron OS-platform van Portable Electric – waarmee eigenaren van VOLTstack-energiecentrales de looptijd en de CO2-uitstoot kunnen volgen en belangrijke meldingen kunnen ontvangen – geïntegreerd met het onlineportaal van Skoon Energy.

Datagestuurde inzichten
‘Met het indrukwekkende trackrecord van Portable Electric zijn we ervan overtuigd dat deze samenwerking zal bijdragen aan de groei van beide bedrijven en de energietransitie als geheel. Ons onlineplatform voor schone, mobiele energie past goed bij de hoogwaardige producten van Portable Electric en voorziet de veelzijdige accu’s van Portable Electric van een softwareplatform voor eenvoudiger datagestuurde inzichten, operationeel beheer en commercialisering’, duidt Peter Paul van Voorst tot Voorst, chief executive officer en oprichter van Skoon Energy.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.