Q CELLS neemt Geli over en breidt aanbod in energieopslag uit
Zonnepaneelfabrikant Q CELLS heeft bekendgemaakt dat hij een belang van 100 procent verwerft in Growing Energy Labs (Geli). Dit Amerikaanse bedrijf biedt een softwareplatform voor energieopslag aan.
Het softwareplatform van het in San Francisco gevestigde Geli stroomlijnt het ontwikkelingsproces van energieopslag en biedt de oplossing voor het ontwerp, de automatisering en het beheer van batterijen.
Internet of Things
De producten van Geli, aangedreven door kunstmatige intelligentie, bepalen de optimale grootte van een batterijopslagsysteem en maximaliseren de inkomsten voor eindgebruikers met zonnepanelen en elektrische voertuigen.
De producten van Geli maken volgens Q CELLS gebruik van een geavanceerde cloudarchitectuur en industriële Internet of Things (IoT-)technologieën die schaalbaarheid en uitbreiding in meerdere regio’s, marktsegmenten en hardwareoplossingen ondersteunen. Q CELLS wil de technologie van Geli gaan gebruiken voor de zonnepanelen en batterijen die het bedrijf produceert.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















