© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
18 februari 2020

DE NOOD en Axioma sluiten samenwerkingsverband

Fabrikant van klassieke openbare verlichting DE NOOD heeft een partnership gesloten met Axioma. Het bedrijf is per direct exclusief dealer van armaturen en masten van DE NOOD in België en Luxemburg.

Thomas Akveld, commercieel directeur van DE NOOD BV: ‘Axioma heeft een lange staat van dienst en beschikt over de nodige expertise. België heeft een scala aan historische steden, plaatsen en panden waar de armaturen en masten van DE NOOD perfect passen.’

Midden- en hoger segment
‘Klassieke armaturen ontbraken nog in ons assortiment’, aldus Jeroen Compernolle, salesmanager van Axioma. ‘De armaturen van DE NOOD zijn van de kwaliteit die onze klanten van ons gewend zijn.’

Axioma is als verlichtingsbedrijf actief in het midden- en hogere segment van de projectenmarkt in diverse professionele sectoren, waaronder de openbare verlichting. Het bedrijf biedt daarbij een totaalaanbod van zowel architecturale verlichting als functionele binnen- en buitenverlichting. Exclusieve licenties maken Axioma daarbij tot een belangrijke marktspeler in België en Luxemburg.

Belgische overheden, architecten en opdrachtgevers kunnen per direct bij het bedrijf terecht voor advies, lichtplannen en begeleiding voor de producten van DE NOOD.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.