© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
24 januari 2020

LEGO lanceert International Space Station met zonnepanelen

Ter ere van het 10-jarigjubileumprogramma van het LEGO Ideas-porgramma lanceert het bedrijf het LEGO Ideas International Space Station (ISS) dat is uitgerust met zonnepanelen.

Het bouwpakket van het internationale ruimtestation bestaat uit 864 LEGO-blokjes en is vanaf 1 februari te koop.

Eigen ideeën
Het LEGO Ideas-programma biedt fans van LEGO de kans om hun eigen ideeën in te dienen die de fabrikant gebruikt om nieuwe producten van het speelgoed te introduceren. Ook het idee voor het ISS is afkomstig van een LEGO-fan, te weten Christoph Ruge.

Het LEGO Ideas ruimtestation is 20 centimeter hoog, 31 centimeter lang en 49 centimeter breed. Het bouwpakket bevat naast het iconische ruimtestation zelf een met LEGO gemetselde NASA-ruimteveer met 3 minivrachtruimtevaartuigen en 2 astronautfiguren.

De set wordt geleverd met een geïllustreerd instructieboekje van 148 pagina's, boordevol interessante feiten en informatie over het internationale ruimtestation zelf en de LEGO-fan die het originele ontwerp voor de set heeft gemaakt.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.