© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
8 januari 2020

JA Solar gaat productiecapaciteit zonnepanelen met 10 gigawattpiek uitbreiden

De Chinese fabrikant JA Solar heeft aangekondigd zijn productiecapaciteit voor zonnecellen en zonnepanelen fors te gaan uitbreiden. Het bedrijf investeert hiertoe 947 miljoen dollar.

De onderneming gaat dit geld investeren in 2 nieuwe fabrieken in de oostelijk gelegen provincie Zhejiang.

5 en 10 gigawattpiek
Een van de fabrieken zal in staat zijn om jaarlijks 5 gigawattpiek zonnecellen te produceren. Deze uitbreiding vindt plaats in de stad Yiwu.

De andere fabriek zal in staat zijn om 10 gigawattpiek zonnepanelen te produceren. JA Solar heeft voor de realisatie van de 2 fabrieken een raamovereenkomst getekend met het managementcomité van een lokale industriële zone voor de investering. De afronding van de bouw van de fabrieken kan nog wel 4 jaar duren.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.