LEDVANCE levert opnieuw led-verlichting voor De Grootste Kerstboom
De led-verlichting van LEDVANCE geeft ‘De Grootste Kerstboom’ opnieuw glans in 2019. Afgelopen weekend is de verlichting in de boom in IJsselstein weer ontstoken.
De Grootste Kerstboom heeft ook dit jaar de organisatie van dit evenement opgepakt en de speciaal ontworpen armaturen voorzien van OSRAM HQL LED-lampen van LEDVANCE om de grootste kerstboom weer te laten stralen. Hierdoor is de Grootste Kerstboom bij goed weer van tientallen kilometers afstand te zien in de regio Utrecht.
Tot de jaarwisseling
De Grootste Kerstboom brandt continu tot na de jaarwisseling. De OSRAM HQL LED-lampen van LEDVANCE zijn retrofit-oplossingen voor traditionele HQL-lampen in buitenverlichting. De Gen3-range kent 12 varianten, oplopend van 1.800 lumen tot 13.000 lumen. Alle lampen hebben verbeterde prestaties en zijn beschikbaar in 2 lichtkleuren: 4.000 kelvin en 2.700 kelvin.
De HQL LED PRO is een robuuste lamp voor veeleisende toepassingen met een efficiëntie tot 133 lumen/watt en een hoge beschermingsklasse IP65. De lampen hebben een lange levensduur tot 50.000 uur. Ze zijn C-VSA compatibel, maar werken ook direct op netspanning. Werking in zowel verticale als horizontale brandpositie is mogelijk. LEDVANCE biedt een garantie van 5 jaar op deze lampen.
RTV Utrecht maakte een reportage van de installatie van de verlichting.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














