
Het gaat om 9.683 gebruikte zonnepanelen van het type Q.Smart UF L met een vermogen van 80 tot 110 wattpiek die in het verleden geproduceerd zijn door Solibro.
Het gaat om de volgende aantallen:
Daarnaast gaat het om 42 pallets met 840 defecte zonnepanelen, verpakt tot circa 20 stuks per pallet. De veiling sluit op 12 december om 11.00 uur.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.