© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
1 november 2019

SLV organiseert event Biofilie, licht en verlichting

Het event ‘Biofilie, licht en verlichting’ op donderdag 28 november 2019 neemt geïnteresseerden in 1 ochtend mee in de wereld van Biophylia, de bevindingen en ontwikkelingen die dit SLV Nederland heeft gebracht.

Ook zorgde het voor een vertaling naar de praktijk in de vorm van producten en toepassingen.

Dit event is een samenwerking van Duurzame Dwarsdenkers en verlichtingsfabrikant SLV Nederland. Tijdens het event wordt het conceptboek ‘Biofilie, licht en verlichting’ gepresenteerd. Daarnaast is er aandacht voor de noviteiten uit de BIG WHITE 2020-collectie van SLV. Een waardevol event voor onder andere architecten, interieurontwerpers en lichtadviseurs.

SLV Nederland is de afgelopen maanden onder begeleiding van het Institute for Biomimicry Innovations (IBI2) bezig geweest met een stapsgewijze kennismaking met duurzaamheid in heel brede zin. Hierbij is men op zoek gegaan naar kansen en mogelijkheden rondom dit actuele thema. In zijn visie geeft SLV als wereldwijde speler op de verlichtingsmarkt aan te willen streven naar ‘future-proof lighting solutions’. Biofilie is een van de thema’s waarmee SLV zich binnen de Nederlandse verlichtingsmarkt wil onderscheiden. Het bedrijf is inmiddels beter vaardig met ‘de taal’ van biofilie en circulaire economie, waardoor zonder meer zeer waardevolle inzichten en ideeën ontstaan, die SLV Nederland verder zullen brengen. Nu en in de toekomst.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.