© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
16 augustus 2019

StoredEnergy organiseert studietoer energieopslag

Start-up StoredEnergy organiseert op 18 oktober een studietoer energieopslag. Deze dag is bedoeld voor professionals uit het bedrijfsleven en beleidsmakers bij overheden.

Tijdens enkele bedrijfsbezoeken in Zuid-Holland worden de nieuwste technologieën getoond in een operationele context. In bijbehorende presentaties wordt door diverse specialisten uitgebreid ingegaan op techniek, wet- en regelgeving, businesscases, beheer en exploitatie.

Programma studietoer 19 oktober 2019

  • 9:00 uur | Engie Rotterdam (presentaties Engie & StoredEnergy)
  • 11:00 uur | Cars Jeans Stadion ADO Den Haag met opslagsysteem van 1 megawattuur (presentatie Alfen)
  • 14:00 uur | Royal Lemkes te Bleiswijk met opslagsysteem van 600 kilowattuur (presentatie Ateps)
  • 15:30 uur | LTC Triomf te Bergschenhoek met opslagsysteem van 120 kilowattuur (presentatie Time Shift energy storage)
  • 16:30 uur | Netwerkborrel

Inschrijven voor de dag kan via de website van StoredEnergy.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.